Paşaalanı Mahallesi 192. Sokak No:1 Karesi / Balıkesir

TR | EN

About Project

Yeni Karesi


Prestij Kazandıran Proje

Konsepti ile Balıkesir'in yaşam değeri en yüksek ve en büyük projelerinden biri olan Yeni Karesi projesi toplamda 226.258 m²''lik inşaat alanına sahip olup, 24 blok ve toplamda 1334 daireden oluşmaktadır. Özenle düşünülmüş modern mimari yapısı ve emsalsiz malzeme kalitesiyle farklılık yaratan ve prestij kazandıran proje, 26 farklı tip konut seçeneğiyle geniş bir yaşam yelpazesi sunmaktadır.

Doğayla Barışık Bir Hayat

Projede yer alan bütün konutlar bölgenin iklimsel yapısı ve hava akımına uyumlu bir şekilde konumlandırılarak doğayla barışık, monotonluktan uzak ve modern mimarisiyle hayatınıza bambaşka bir alternatif katmaktadır. Ayrıca Yeni Karesi projesi 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere tüm zevklere uygun farklı tip ve büyüklükte daire seçenekleri arasından seçim yapma şansı sunmaktadır.

Kaliteli Yaşam Alanı

Yeni Karesi Evleri sizlere güvenli, konforlu ve modern bir ortamda ailenizle beraber yaşama olanağı sağlıyor. 24 bloktan oluşan projemizin tüm bloklarında kendilerine ait otopark, çift asansör bulunmakta olup, her dairede manzarayı izleyerek kahvenizi yudumlayacağınız balkon mevcuttur. Huzurla oturacağınız eviniz için gerçek ahşap kapı tercih edilmiştir. Her mevsimde oda sıcaklığınızı korumak için salon, mutfak ve ebeveyn odalarında klima tesisatı bulunmaktadır. Dairelerin hepsinde A kalitede 4’lü ankastre set(ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi) yer almakta ve gömme dolap teslimi yapılmaktadır. Tüm dairelerin salonları lamine, diğer odalar ise laminant parke kaplanacak olup, yer ve döşeme seramikleri içinse A kalitede bir marka seçilmiştir. Yeni Karesi sakinlerinin rahatı ve şıklığı için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü dairelerimizde tüm mutfak ve banyo dolapları mdf üzeri akrilik olup, tezgahlar coriandır.

Social Media

© Copyright 2018 Yeni Karesi.